میوه باکس در زمینه تولید، توزیع و فرآوری بسته های میوه آماده به مصرف، پک های ترکیبی میوه و محصولات سلامت فعالیت میکند.       

همچنین محصولات مکمل، مانند: آبمیوه ، میوه خشک و …. را نیز ارائه می دهد.

دو فاکتور مهم:

۱- توسعه فرهنگ سلامت بین مردم

۲- جلوگیری از دورریز و ضایعات: به دلیل صنعتی کارکردن، هیچ قسمتی از میوه دور ریخته نمیشود.

 

به خاطر به صرفه بودنش

شما با میوه باکس این امکان رو دارید که چند نوع میوه رو با هزینه ی مناسب خریداری کنید و نیاز نیست از هر نوع یک کیلو بخرید! تازه ما میوه ها رو خرد هم کردیم تا هیچ دور ریز و اسرافی هم نداشته باشه!

به خاطر تمیزی و بهداشتش

سلامتی شما خیلی برای میوه باکس مهمه و همه تلاششو می کنه که شستشو و آماده سازی میوه ها به بهترین شکل انجام بشه!

به خاطر کیفیت و خوشمزگی میوه هاش

شما همیشه دوست دارید میوه های خوب بخرید و این کار تخصص می خواهد، برای همین میوه باکس که متخصص میوه هاست کار شما را راحت کرده و انتخاب میوه های با کیفیت رو به عهده گرفته !

به خاطر هیجان انگیز بودنش

وقتی میوه های رنگارنگ و خوش مزه تو بسته بندی های متنوع و زیبا کنار هم قرار می گیرن، آدم هیجان زده میشه!

به خاطر انتخاب علمی میوه هاش

شما با خیال راحت میوه ها رو میل کنید چون متخصصان تغذیه در میوه باکس، ترکیب های مختلفی از میوه ها که با هم سازگار باشند رو کنار هم قرار دادند تا شما با خیال راحت از میل کردن میوه ها احساس خوب داشته باشید.

به خاطر ارتباط خوبش با مشتری

شما می تونید به راحتی نظراتتون رو با میوه باکس در میون بذارید و میوه باکس رو کمک کنید تا هرروز خوشمزه تر و هیجان انگیز تر بشه. برای همین میوه باکس فرم نظر سنجی رو کف جعبه براتون گذاشته که براش ارسال کنید!

 

زندگی در عصر صنعتی و ماشینی علاوه بر دستاورد های مثبت اش برای بشر، تبعاتی نیز به همراه داشته است. اگر دستاورد های این عصر را افزایش رفاه، کیفیت و تنوع بالاتر محصولات و دسترسی آسان تر و سریع تر به امکانات اجتماعی بدانیم، در مورد تبعات ش باید به فاصله گرفتن انسان ها از طبیعت بکر، افزایش فشار ها و استرس ها، سریع شدن آهنگ زندگی و کم بود وقت مفید اشاره کرد. همچنین زندگی ماشینی موجب کم تحرکی و تغذیه صنعتی و ناسالم شده است که تهدید جدی برای سلامتی انسان ها محسوب می شود.
در این میان شرکت میوه یاران سلامت، با نام تجاری میوه باکس، فعالیت های اقتصادی و اجتماعی خود را در جهت کاهش تبعات زندگی ماشینی و همچنین اصلاح و ترویج سبک زندگی سالم در این شرایط آغاز نموده است.